سفر با کودکان

0
705
سفر با کودکان
سفر با کودکان

بوی نوروز کم کم شنیده می شود . روزهایی که ابرهای اسفندی دائم در رفت و آمد هستند و مترو و اتوبوس و خیابون پر شده از پدر مادرا و زن و شوهرایی که در بحبوحه خریدهای نوروزی هستند . امسال وضعیت معیشت مردم خیلی سخت تر از چند سال گذشته شده و خیلی ها خرید تخمه و آجیل و مسافرت رو احتمالا امسال در نظر نگیرن  اما در کل ما ایرانی ها اهل خوشگذرونی و دورهم بودنیم و حاضریم به هر قیمتی این تعطیلات رو از دست ندیم .

این قصه ی مسافرت البته برای همه به یه اندازه آسون نیست و صرف نظر از قضیه مالی ، پدر و مادرهایی که چندتا بچه دارن ، نه اصلا ، یه دونه بچه دارن سختشونه ، خیلی هم سختشونه که بخوان مسافرت برن . پراید هم که مرزهای 50 میلیون تومن رو پشت سر گذاشت و حتی دیگه به ارابه مرگ هم نمیشه دست پیدا کرد  . فکر اینکه بچه تو مسیر اذیت می کنه و ممکنه مریض بشه … فکر به اینکه اصلا چطوری بریم و هزاران فکر دیگه گزینه سفر رو کاملا ازآپشن های مورد نظر پدر و مادرها دور میکنه . واقعا خیلی از والدین سر در گم هستند که چطور از پس نگهداری بچه هاشون تو این مسافرت برمیان . اصلا می تونن بچه هاشونو سر گرم کنن تا حوصله اونها سر نره ؟

نوکو یکم کارِتون رو راحت کرده . علی الحساب این دوتا ویدیو رو ببینید .

 

مامای همراه

سرویس همپای مادر که توسط تیم نوکو راه اندازی شده به صورت آنلاین و شبانه روزی به خدمت رسانی به مادران باردار ، تازه زایمان کرده و دارای فرزند تا ۲ سال می پردازد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید