مامای اختصاصی آنلاین ، سرویسی مناسب برای زنان باردار و تازه زایمان کرده

0
1455
همپا

سلام  و وقت بخیر

این روزها نگرانی درباره ویروس کرونا و خطر ابتلا به اون به اوج خودش رسیده، البته ذکر این نکته ضروریه که به طور کلی بیماری ها بر روی کسانی تاثیر گذاره که سیستم ایمنی بدنشون ضعیفه. مخصوصا افرادی که پیر و یا دچار بیماری هایی نظیر سرطان هستند. البته بقیه افراد هم در معرض خطر هستند ولی خوب کمتر.

هر روز در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی شاهد این هستیم که درباره ویروس کرونا و نحوه جلوگیری از ابتلا به اون توصیه های مختلفی میشه. البته معتبر تر از همه، اعلامیه های وزارت بهداشت و مراکز معتبر علوم پزشکی هست. در این میان حساسیت روی بعضی از افراد بالاتره و باید مراقبت بیشتری از خودشون به عمل بیاورند مثل بچه ها و خانم های باردار و تازه زایمان کرده که بهتره در این شرایط از منزل خارج نشن تا در معرض خطر ابتلا به ویروس کرونا قرار نگیرن.

مامای اختصاصی آنلاین

در این شرایط نوکو این امکان رو برای مادرای باردار بوجود آورده که بتونن یک مامای اختصاصی آنلاین داشته باشن و تمام مشکلات و دغدغه هاشون رو از طریق اپلیکیشن نوکو که روی گوشی تلفن همراه یا تبلتشون نصب میشه با مامای اختصاصی خودشون یا همون همپای مادر نوکو در میون بگذارن و با خیال راحت و آرامش در منزل بمونن و توسط مربی اختصاصی خودشون کوچ (Coach) و راهنمایی بشن.

کوچ یا کوچینگ نوکو چه خدماتی ارائه میده؟

صحبت از کوچ (Coach) شد. لازمه خدمتتون بگیم که نوکو برای اولین بار سرویس همپای مادر خودش رو در سطح کوچ (Coach) و مربی حرفه ای مادر باردار و تازه زایمان کرده و مادرهایی که نوزاد دارن راه اندازی کرده تا نه تنها به اونها مشاوره بده و پاسخ گوی سوالتشون باشه بلکه با دادن برنامه مناسب روزانه متناسب با شرایط اختصاصی هر فرد، مادر رو در طی کردن مراحل مختلف بارداری و زایمان پشتیبانی کنه و با پیگیری و رصد کارهای مورد نیاز و اجرای برنامه های اختصاصی برای مادر باعث بشه دوران بارداری و پس از زایمان مادران با سلامتی کامل مادر و بچه طی بشه و آرامش و اطمینان بالایی در زندگی مادران بوجود بیاد.

 

مامای اختصاصی نوکو کاملا آموزش دیده است

مامای آنلاین نوکو یا همون همپای مادران از بهترین و مجرب ترین کارشناسان حوزه مامایی انتخاب شده و همگی اونها دوره 60 ساعته زایمان فیزیولوژیک رو گذرونده و عضو انجمن مامایی ایران هستند.

امیدواریم که بتونیم بهترین خدمات و سرویس ها رو برای مادران باردار و تازه زایمان کرده ارائه بدیم. در پایان ما رو از پیشنهادات خودتون محروم نفرماید.

 

با آرزوی سلامتی برای تمامی مادران ایران زمین

مامای همراه

سرویس همپای مادر که توسط تیم نوکو راه اندازی شده به صورت آنلاین و شبانه روزی به خدمت رسانی به مادران باردار ، تازه زایمان کرده و دارای فرزند تا ۲ سال می پردازد.

نصب اپلیکیشن نوکو و استفاده از مامای اختصاصی رایگان

شما مادران عزیز می توانید برای بهره مندی از سرویس مامای اختصاصی آنلاین نوکو اپلیکیشن نوکو را نصب و در گزینه سرویس ها ، همپای مادر را انتخاب کرده و از خدمات رایگان 10 روزه آن استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید