چرا از همپا یا مامای اختصاصی آنلاین استفاده کنیم؟

0
1064
همپا

چرا همپا؟ 

بهتره اول بریم سراغ تاریخچه بزرگ کردن بچه ها، از زمان های قدیم این نقش ذاتی مادرها بوده تا بچه ها رو بزرگ کنند، به طور غریزی هر مادری میدونه که باید از نوزادی که به دنیا میاره محافظت کنه، این مورد حتی دربارۀ موجودات دیگری غیر از انسان هم صادقه، یواش یواش که از عصر پارینه سنگی بگذریم و از اختراع چرخ گذر کنیم، انسانها کم کم صاحب تمدن و فرهنگ شدند و این موضوع روی بزرگ کردن بچه هاشون هم تأثیر گذاشت، دیگه فقط غذا دادن و بزرگ کردن هدف نبود بلکه باید بچه هاشون رو تربیت هم میکردند. اهمیت دادن به سلامتی کودک و مریض نشدن اون هم دغدغۀ بزرگی شده بود.

دنیای در حال تغییر

رفته رفته جایگاه فرزند تو خانواده ها ارتقاء پیدا کرد و الان هم که دوره فرزند سالاری و توجه بیش از اندازه به بچه هاست، در کنار سلامتی جسمی، سلامت روحی کودک هم بسیار مهمه و والدین اهمیت زیادی به تربیت و سلامت فرزندشون میدن و حساسیت پدر و مادرها نسبت به فرزندشون از همان زمان شروع بارداری و به روایتی حتی از زمان فکر کردن به بچه دار شدن و اقدام به بارداری شروع میشه و شاید بشه گفت در دوران بارداری و هنگام زایمان به اوج خودش میرسه. مخصوصاً مادرها که هم باید مواظب سلامتی خودشون باشن، هم بچه داخل شکمشون. بدلیل اهمیت بالای این دوره شاید هر حرکتی و انجام هر کاری یک سؤال در ذهن مادر ایجاد کنه، که آیا این کار درسته یا نه؟

  • آیا این مورد برای خودم و بچه‌ ام مفیده یا نه؟ 
  • نکنه فلان کارو انجام بدم برای بچه ام ضرر داشته باشه. 
  • این خوراکی رو بخورم یا نه، اونجا برم یا نه، اون چیز خوبه یا بد؟ 
  • و هزار تا سوال دیگه؟ 
  • اصلاً تکلیف مادر اینجا چیه؟ چطور میتونه پاسخ سوالاتش رو بگیره؟  

یک موردش پرسیدن از بزرگترها بخصوص مادر خودشونه امّا توی این دوره زمونه و با این زندگیهای جدید هم رفت و آمدها کمتر شده هم دیگه جوانها، نسل قبل از خودشون رو شاید خیلی قبول نداشته باشند و بگن اطلاعاتشون به روز نیست، البته منکر تجربه بزرگترها نمیشه شد ولی خوب با این سرعت پیشرفت علم، خیلی دور از ذهن هم نیست یک سری اطلاعاتشون قدیمی شده باشه… 

توی عصر تکنولوژی یک راه دیگه، استفاده از اینترنت هست مطلب مورد نظرشون رو سرچ میکنند و موتورهای جستجوی انبوهی از اطلاعات رو در اختیارشون قرار میدهند، امّا واقعاً به کدوم یکی میشه اطمینان کرد؟ چطوری درست رو از غلط تشخیص بدن، اصلاً چطوری بفهمند مطلب پیشنهاد داده شده در اینترنت دقیقاً پاسخ مشکل اونهاست. اینجاست که در میون انبوهی از اطلاعات گیج میشوند و نمیتونند تصمیم درستی بگیرند. 

کتابها هم که هر کدومشون یک چیز نوشتند و کلی وقت لازمه تا خونده بشن.

اغلب خانوادهها هم که فرزند اولی، و فاقد تجربهاند. واقعاً باید توی این شرایط چکار کرد؟ تکلیف چیه؟ 

اینجاست که میگن کار رو به به کاردان بسپار و بهترین نتیجه رو بگیر. تو این وضعیت اگر یک مربی حرفهای و کارشناس با تجربه، راهنما، مشاور و پشتیبان مادر باردار باشه، چقدر خیال اون خانواده راحته؟ و چه آرامشی دارند؟ از صفر تا صد بارداری، زایمان و بچه دار شدن، بیست و چهاری، آنلاین و از طریق اپلیکیشن، یکی مراقبتشون باشه، واقعاً عالیه!! 

 کلاس کوچینگ و مربیگری همپا

تازه نوکو پا رو از این هم فراتر گذاشته و علاوه بر راهنمایی و مشاوره و پشتیبانی، سطح همپای مادر خودش رو در حد کلاس کوچینگ و مربیگری بالا برده همپای مادر نوکو مطابق شرایط هر مادر به طور کامل برنامۀ روزانه به اون میده و خودش هم دایم چک میکنه تا همه چیز تحت کنترل باشه و مادر، نگران هیچ چیز نباشه. واقعاً اون آرامشی که به واسطۀ حضور مامای آنلاین یا همون همپای مادر نوکو برای مادر و همسرش به وجود میاد با هیچ چیز قابل مقایسه نیست. 

دوست دارید همپا رو امتحان کنید؟

نکته مثبت دیگه اش اینه که به هر حال این یه سرویس جدیده و شاید بعضی از مادرها بخوان تستش کنند و بعد تصمیم بگیرن که با همپاشون ادامه بدن. نوکو فکر اینجا رو هم کرده. با ارسال کلمۀ GIFT از قسمت “پرسش ها” در اپلیکیشن نوکو، یک بن هدیه 100 هزار تومنی برای مادر ارسال میشه که میتونه با اون یک همپای 10 روزه رو بدون پرداخت هیچ هزینهای، برای خودش استخدام کنه. 

اگر هم بستۀ همپای یک ماهه تهیه کنه که هم تخفیف داره هم تا پنچ روز ضمانت بیقید و شرط عودت وجه پرداختی. یعنی اگر به هر دلیلی از سرویس همپا خوشش نیومد می‌تونه پول خوش رو پس بگیره. 

حالا دیدید چرا همپا ؟ پس معطلش نکنید و همین الان برای خودتون یا اطرافیانتون یک همپای مادر نوکو تهیه کنید. 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید