ویدیوهای بارداری نوکو رو حتما ببینید

1
1901
نوکو
نوکو

نوکویی ها سلام

خوشحالیم که در کنار شما هستیم و باعث افتخارمونه که ما رو میبینید و می خونید . ار اونجا که ممکنه بعضی از دوستان بخصوص مامانای آینده ویدیوهای بارداری نوکو رو ندیده باشن تصمیم گرفتیم که مهم تریناشون اینجا براتون به اشتراک بگذاریم . اگر شما هم خوشتون اومد حتما این لینک رو با سایر مامانا به اشتراک بزارید. خیلی شما رو دوست داریم و اگر یکی از ویدیوهامون هم برای شما مفید باشه پاداشمون رو گرفتیم …
این شما او این هم فهرست بهترین ویدیوهای بارداری نوکو:

ویدیوهای بارداری رو حتما تماشا کنید و به ما فیدبک بدید . فیدبک های شما هم به ما انرژی و انگیزه میده و هم به ما نشون میده راهمون درسته .
منتظر نظرات و پیشنهاداتتون هستیم …

یه اتفاق خوب دیگه

عقل سالم در بدن سالم است. این رو از قدیم ندیما می گفتن. مامانای عزیز باید ورزش رو هم جدی بگیرید. ورزش نه تنها برای سلامت جنین شما خطری نداره بلکه به شما کمکم می کنه که زایمان راحت تری رو تجربه کنید ما در این زمینه هم دست به یه اقدام خودجوش زدیم. می تونید بعد از دیدن ویدیوهای بارداری این پست به صفحه مخصوص ورزش بارداری سر بزنید و از اونها هم دیدن کنید.

امیدواریم که بیشتر در کنار ما بمونید ❤❤❤ در کنار شماست که داریم تلاش می کنیم روز به روز بهتر از قبل بشیم.

مامای همراه

 

سرویس همپای مادر که توسط تیم نوکو راه اندازی شده به صورت آنلاین و شبانه روزی به خدمت رسانی به مادران باردار ، تازه زایمان کرده و دارای فرزند تا ۲ سال می پردازد.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید