در الکامپ 98 منتظر شما هستیم ، به غرفه نوکو سر بزنید

0
1019
الکامپ
الکامپ

چند روز دیگر به شروع بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک باقی مانده است . الکامپ (ELECOMP)، با عنوان بین‌المللی Electronics, Computer & E-Commerce نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، رایانه و تجارت الکترونیک است که همه‌ساله در تهران و در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران زیر نظر شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

الکامپ معتبرترین نمایشگاه در این زمینه است که هرساله با حضور شرکت‌های ایرانی و خارجی فعال در این زمینه‌ها برگزار می‌شود. الکامپ پربازدیدترین نمایشگاه تخصصی در بین ۵۰ نمایشگاه تخصصی دیگر ایران است، که همه ساله طیف وسیعی از مخاطبان علاقمند به فناوری را به محل دائمی نمایشگاه‌ها می‌کشاند.

ما در این نمایشگاه با حضور در سالن استارز که مربوط به استارت آپ های نوظهور است قصد داریم به معرفی بیشتر مجموعه نوکو و ارئه یک سرویس جدید از این مجموعه بپردازیم.

به کسانی که در این نمایشگاه با حضورشان در غرفه نوکو به ما افتخار بدهند استفاده رایگان به مدت 6ماه از سرویس جدید نوکو هدیه داده خواهد شد .

الکامپ

 

 

در صورتی که قصد دارید از سرویس های نقشه یاب مانند ویز یا گوگل مپس برای مراجعه به نمایشگاه استفاده کنید می توانید از طریق این لینک اقدام به مسیریابی بفرمایید.

پیشنهاد می کنیم برای مطالعه پست های مرتبط با مادر و کودک به دسته مقالات حس خوب مادر شدن بلاگ نوکو مراجعه فرمایید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید