تاریخ امروز:دوشنبه , ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

سفر با کودکان

بوی نوروز کم کم شنیده می شود . روزهایی که ابرهای اسفندی دائم در رفت و آمد هستند و مترو و اتوبوس و خیابون پر شده از پدر مادرا و زن و شوهرایی که در بحبوحه خریدهای نوروزی هستند . امسال وضعیت معیشت مردم خیلی سخت تر از چند سال گذشته شده و خیلی ها خرید تخمه و آجیل و مسافرت رو احتمالا امسال در نظر نگیرن  اما در کل ما ایرانی ها اهل خوشگذرونی و دورهم بودنیم و حاضریم به هر قیمتی این تعطیلات رو از دست ندیم . 

این قصه ی مسافرت البته برای همه به یه اندازه آسون نیست و صرف نظر از قضیه مالی ، پدر و مادرهایی که چندتا بچه دارن ، نه اصلا ، یه دونه بچه دارن سختشونه ، خیلی هم سختشونه که بخوان مسافرت برن . پراید هم که مرزهای ۵۰ میلیون تومن رو پشت سر گذاشت و حتی دیگه به ارابه مرگ هم نمیشه دست پیدا کرد  . فکر اینکه بچه تو مسیر اذیت می کنه و ممکنه مریض بشه … فکر به اینکه اصلا چطوری بریم و هزاران فکر دیگه گزینه سفر رو کاملا ازآپشن های مورد نظر پدر و مادرها دور میکنه . واقعا خیلی از والدین سر در گم هستند که چطور از پس نگهداری بچه هاشون تو این مسافرت برمیان . اصلا می تونن بچه هاشونو سر گرم کنن تا حوصله اونها سر نره ؟

نوکو یکم کارِتون رو راحت کرده . علی الحساب این دوتا ویدیو رو ببینید . 

 

 

 

 

 

نوکو (نوآوری کودک) پایگاهی برای آموزش والدین و کودکان در فضای مجازی است که با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ صحیح پرورش کودک و با نگاهی آموزش محور با ارائه محتواهای با کیفیت با بیانی ساده و با استفاده از منابع علمی معتبر دنیا ، ایجاد شده است . فعالیت نوکو با تولید صدها ساعت ویدئو برای آموزش مطالب مورد نیاز والدین از دوره بارداری تا نوجوانی ، و همچنین آموزش و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان آغاز شده است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *