آیا همه مادران کرونا مثبت باید سزارین شوند ؟

آیا همه مادران کرونا مثبت باید سزارین شوند ؟

31 اردیبهشت 1399

90 0

آیا همه مادران کرونا مثبت باید سزارین شوند ؟

بارداری در کرونا سوالات و دغدغه های زیادی برای مادر ایجاد میکند.

آیا ارتباط بین کرونا و زایمان رو میدونید؟ در شرایط عادی همیشه زایمان طبیعی ارجحیت بر سزارین دارد و زایمان سزارین در مواقع اورژانس و شرایط اضطراری انجام میشود. ما در این ویدیو برای شما توضیح میدهیم که تو شرایط کرونا در بارداری کدام زایمان ارجحیت بر دیگری دارد

در شرایط اپیدمی کرونا ویروس برای مادرانی که مبتلا به کوید ۱۹ هستند این سوال پیش میاید که زایمان سزارین در کرونا مناسب است یا نه؟

. کوید 19 یک ویروس خطرناک و  ناشناخته است، بهتر است قبل از هر کاری حتما درباره آن تحقیق کنیم، مخصوصا در دروان بارداری بیشتر از هرموقع باید به این موارد مطلع باشیم. بارداری در کرونا یا سزارین در کرونا یکی از دغدغه های تازه پدر و مادر هاست و باید هرچه بیشتر درباره کرونا ویروس بدانند اما سوالاتی مثل زایمان سزارین در کرونا خطرناک است ؟ برای این سوالات، نوکو سعی کرده است تا در قالب ویدیو به این سوالات پاسخ بدهد شما در این ویدیو به معتبرترین جواب ها خواهید رسید پس این ویدیو ها را حتما ببینید.
 

همچنین شاید این ویدیو ها هم برای شما مفید باشند :

 

شبکه های اجتماعی
نمادها
logo-samandehi
درباره ما
نوکو (نوآوری کودک) پایگاهی برای آموزش والدین و کودکان در فضای مجازی است که با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ صحیح پرورش کودک و با نگاهی آموزش محور با ارائه محتواهای با کیفیت با بیانی ساده و با استفاده از منابع علمی معتبر دنیا ، ایجاد شده است . فعالیت نوکو با تولید صدها ساعت ویدئو برای آموزش مطالب مورد نیاز والدین از دوره بارداری تا نوجوانی ، و همچنین آموزش و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان آغاز شده است .