اسم های عجیب و غریب

اسم های عجیب و غریب

06 بهمن 1398

2938 7

اسم های عجیب و غریب در این زمانه معضلی هست که شاید شما هم درگیر آن باشید

بعضی مواقع با اسم هایی روبرو می شویم که گفتن آن بسیار سخت است و حفظ کردن آن تقریبا غیر ممکن، حالا فکر کنید این مشکل بین مادر و پدر هم باشد. گاهی این مشکلات در بزرگسالی هم بندی به پای فرزندانمان خواهد شد.

ما در برابر فرزند خود مسئولیت های بزرگی به گردن داریم که شاید نام گذاری یکی از مهمترین آنها باشد زیرا فرزندمان قرار است یک عمر با اسمی که برای او انتخاب کنیم زندگی کند، در مدسه و دانشگاه، محل کار و مهمتر با آن اسم ازدواج کند. پس خیلی بیشتر از آن چیزی که فکر میکنید باید از وسواس برخوردار باشد.

حالا با این اوصاف به این پادکست گوش بدین تا مضرات اسم بد گذاشتن را متوجه شوید. این نام گذاری ها شاید زمانی دلیل شکست یا موفقیت ما بشود.

تاثیر اسم بر اعتماد به نفس

یکی از دلایل کاهش اعتماد به نفس در انسان ها همین نام های بد است، با نام گذاری درست شاید به اعتمادبه نفس فرزندمان اضافه نکنیم اما با انتخاب بد حتما تاثیر منفی خواهیم گذاشت
در همین راستا و در ادامه  پادکست  های مجموعه پژمان پیشنهاد میکنم به آیین انحصاری نامگذاری بچه! رادیو نوکو را نیز حتما گوش بدهید.
 

 

شبکه های اجتماعی
نمادها
logo-samandehi
درباره ما
نوکو (نوآوری کودک) پایگاهی برای آموزش والدین و کودکان در فضای مجازی است که با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ صحیح پرورش کودک و با نگاهی آموزش محور با ارائه محتواهای با کیفیت با بیانی ساده و با استفاده از منابع علمی معتبر دنیا ، ایجاد شده است . فعالیت نوکو با تولید صدها ساعت ویدئو برای آموزش مطالب مورد نیاز والدین از دوره بارداری تا نوجوانی ، و همچنین آموزش و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان آغاز شده است .