برخورد بچه اول با به دنیا آمدن بچه دوم ( ماجراهای پژمان )

برخورد بچه اول با به دنیا آمدن بچه دوم ( ماجراهای پژمان )

19 بهمن 1398

2014 14

رفتار بچه اول وقتی بچه دوم به دنیا می آید

اگر میخواهید روزگارتان سیاه نشود از ضرب‌المثل "نو که میاد به بازار کهنه میشه دل‌آزار" استفاده نکنید، هر بچه ای در هر زمان شیرین و دوست داشتنی است و خیلی مهم است رفتار ما در برابر فرزندمان وقتی منتظر بچه بعدی هستیم چگونه باشد. مخصوصا اگر تک فرزند باشد و بچه دوم در راه باشد.

بچه ها دنیای مخصوص خودشان را دارند و همانطور که باید خودمان را برای آوردن بچه آماده کنیم حتما باید این موضوع را برای فرزند بزرگترمان توضیح بدهیم و او را آماده این اتفاق بسیار مهم بکنیم.

ماجراهای پژمان در این قسمت به رفتار بچه اول وقتی بچه دوم به دنیا می آید پرداخته است تا با اتفاقات احتمالی که امکان دارد برای شما در آینده بیفتد آشنا کند، آیا واقعا پژمان با این مقوله کنار می آید یا لجبازی می کند ؟ 

دغدغه های والدین دو چندان میشود اگر این آمادگی را در خود و خانواده خود افزایش ندهند.

قسمت های آیین نام گذاری و خبر بادراری را از این مجموعه از دست ندهید.

شبکه های اجتماعی
نمادها
logo-samandehi
درباره ما
نوکو (نوآوری کودک) پایگاهی برای آموزش والدین و کودکان در فضای مجازی است که با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ صحیح پرورش کودک و با نگاهی آموزش محور با ارائه محتواهای با کیفیت با بیانی ساده و با استفاده از منابع علمی معتبر دنیا ، ایجاد شده است . فعالیت نوکو با تولید صدها ساعت ویدئو برای آموزش مطالب مورد نیاز والدین از دوره بارداری تا نوجوانی ، و همچنین آموزش و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان آغاز شده است .