ترفند های جالب با استفاده از روزنامه باطله

ترفند های جالب با استفاده از روزنامه باطله

01 بهمن 1397

2290 2

 

زباله زا با نام طلای کثیف می شناسند. امروزه بسیاری از کشورهای دنیا زباله ها را در مبدا بازیافت می کنند. مثلا در کشور آلمان در هر خانه 5 سطل مجزا با رنگ های متفاوت وجود دارد که هر خانواد باید زباله مرتبط  را در سطل موردنظر قرار دهد. همینطور شاید جالب باشد بدانید که در پایتخت ایتالیا، جدا نکردن زباله ها می تواند یک جریمه  600 یورویی به دنبال داشته باشد.  در سوییس  شهرداری  سازمان بازیافت شهری به صورت مرتب به جمع آوری زباله های بازیافتی و به خصوص کاغذ و روزنامه و حتی قبض های صورتحساب انرژی و خدمات می پردازد.  در کشور ما هم اخیرا اتاقک های بازیافت در پارک ها قرار داده شده اند که درقبال مواد بازیافتی ] برای تشویق مردم ، به آنها مواد شوینده هدیه می دهند.

روزنامه باطله ، می توان یکی از بهترین مواد دور ریختنی دانست،زیرا  می توان از آن در ساختن چیزهای زیادی بهره گرفت. ویدیو  بالا را از دست ندهید.

 

همینطور می توانید این ویدیو ها را ببینید:

ترفند های خانه داری

ترفند های خلاقانه با استفاده از وسایل دور ریز

 

 

شبکه های اجتماعی
نمادها
logo-samandehi
درباره ما
نوکو (نوآوری کودک) پایگاهی برای آموزش والدین و کودکان در فضای مجازی است که با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ صحیح پرورش کودک و با نگاهی آموزش محور با ارائه محتواهای با کیفیت با بیانی ساده و با استفاده از منابع علمی معتبر دنیا ، ایجاد شده است . فعالیت نوکو با تولید صدها ساعت ویدئو برای آموزش مطالب مورد نیاز والدین از دوره بارداری تا نوجوانی ، و همچنین آموزش و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان آغاز شده است .