خواص باور نکردنی روغن نارگیل

خواص باور نکردنی روغن نارگیل

29 دی 1397

2879 4

روغن نارگیل سرشار از چربی های اشباع شده است و کاربردش با سایر چربی ها متفاوت است . روغن نارگیل اسید های چرب فراوانی دارد که باعث می شود پروسه چربی سوزی در بدنتان سرعت پیداکند.  زمانی که شما روغن نارگیل را مصرف میکنید این چربی ها بلافاصله به کبد میروند و در آن جا تبدیل به انرژی میشوند. بنابر این خبری از انباشته شدن و ذخیره آن در بدن نیست.

روغن نارگیل معمولا مورد استفاده افرادی است که به سلامتی خود بیشتر اهمیت می دهند بنابراین به شما هم توصیه می کنیم مصرف این مایع گرانبها را در دستور غذایی خود قرار دهید در پست ویدیویی  با روغن نارگیل 10 سال جوان تر به نظر برسید درباره خواص بی نظیر آن در سلامت و زیبایی توضیح داده بودیم.  در این ویدیو می توانید با روغن نارگیل بیشتر آشنا شوید.

 

زندگی + زیبایی
شبکه های اجتماعی
نمادها
logo-samandehi
درباره ما
نوکو (نوآوری کودک) پایگاهی برای آموزش والدین و کودکان در فضای مجازی است که با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ صحیح پرورش کودک و با نگاهی آموزش محور با ارائه محتواهای با کیفیت با بیانی ساده و با استفاده از منابع علمی معتبر دنیا ، ایجاد شده است . فعالیت نوکو با تولید صدها ساعت ویدئو برای آموزش مطالب مورد نیاز والدین از دوره بارداری تا نوجوانی ، و همچنین آموزش و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان آغاز شده است .