خواص برگه زردآلو

خواص برگه زردآلو

13 خرداد 1399

152 0

  فواید خوردن زردآلو در دوران بارداری چیست  ؟

برگه زردآلو خشکباری با خواص دارویی مفید است که خوردن زردآلو در بارداری بسیار توصیه می شود زیرا فواید زردآلو بیشمار است .میوه ها در اولویت زنجیره غذایی قرار دارند که میتوان آنها را به صورت خشک شده نیز استفاده کرد برگه زردآلو به درمان خون ریزی ، نا باروری و گرفتگی عضلات نیز کمک می کند.

از خواص زردآلو خشک می توان به ویتامین ث موجود در آن اشاره کرد خوردن زردآلو در بارداری به جذب آهن در بدن بسیار کمک می کند و برای افرادی که از کم خونی رنج می برند بسیار مفید است. همچنین زرد آلو از ویتامین کا نیز مملو است و در درمان دستگاه گوارش عملکردی بسیار خوب را دارد زیرا میتواند به صورت ملین عمل کند.

از خواص میوه زرد الو میتوان به پتاسیم و بسیاری ماده معدنی دیگر اشاره کرد که در دوران بارداری خوردن زردآلو توصیه می شود و بهترین جایگزین برای تنقلاتی مانند شیرینی و شکلات است.

 اگر این ویدیو و خواص میوه ها برای شما جالب بود پیشنهاد می کنیم ویدیو های زیر را نیز حتما تماشا کنید :

 

شبکه های اجتماعی
نمادها
logo-samandehi
درباره ما
نوکو (نوآوری کودک) پایگاهی برای آموزش والدین و کودکان در فضای مجازی است که با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ صحیح پرورش کودک و با نگاهی آموزش محور با ارائه محتواهای با کیفیت با بیانی ساده و با استفاده از منابع علمی معتبر دنیا ، ایجاد شده است . فعالیت نوکو با تولید صدها ساعت ویدئو برای آموزش مطالب مورد نیاز والدین از دوره بارداری تا نوجوانی ، و همچنین آموزش و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان آغاز شده است .