درمان سریع سرماخوردگی

درمان سریع سرماخوردگی

29 دی 1397

7220 4

سرماخوردگی یک بیماری ساده است . البته اگر بدن ضعیفی داشته باشید سرماخوردگی در طول سال بارها به سراغتان می آید و احتمالا کلافه تان خواهد کرد . این عارضه معمولا توسط تعداد زیادی از ویروس ها ایجاد می شود . بنابر این محققان هنوز نتوانسته اند یک واکسن موفق برای درمان آن تولید کنند.  سرماخوردگی علائمی همچون آبریزش بینی ، سرفه ، گلودرد ، عفونت گوش و عفونت سینوس ها  دارد . در ایران سرماخوردگی یکی از بیماری هایی است که مراجعان بسیاری را به بیمارستان ها گسیل می دارد. همین مساله باعث شده مردم بیشتر به سمت مصرف درمان های شیمیایی و پزشکی باشند که خود باعث مصرف بی رویه سرانه دارو در کشور است. جالب  است بدانید که در کشورهای پیشرفته دنیا ، معمولا کسی برای درمان این عارضه به پزشک یا بیمارستان مراجعه نمی کند زیرا درمان آن بسیار ساده است.  راهکارهای درمان سریع سرماخوردگی را در این ویدیو تماشا کنید .

در یک پست ویژه به آنفولانزا یا سرماخوردگی در بارداری ، علائم ، پیشگیری و درمان آن پرداخته ایم که به زنان باردار پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه و دستورات آن را به کار بگیرند.

شبکه های اجتماعی
نمادها
logo-samandehi
درباره ما
نوکو (نوآوری کودک) پایگاهی برای آموزش والدین و کودکان در فضای مجازی است که با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ صحیح پرورش کودک و با نگاهی آموزش محور با ارائه محتواهای با کیفیت با بیانی ساده و با استفاده از منابع علمی معتبر دنیا ، ایجاد شده است . فعالیت نوکو با تولید صدها ساعت ویدئو برای آموزش مطالب مورد نیاز والدین از دوره بارداری تا نوجوانی ، و همچنین آموزش و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان آغاز شده است .