رابطه جنسی بعد از زایمان

رابطه جنسی بعد از زایمان

22 اسفند 1397

7471 19

رابطه جنسی بعد از زایمان

بارداری زنان روابط جنسی بین همسران را تحت تاثیر خودش قرار می دهد . رابطه جنسی که به صورت جدی در روابط همسران سودمند و موثر است ممکن است در بازه هایی از دوران بارداری غیر ممکن شود و حتی پس از زایمان تا مدتی امکان برقراری مجدد رابطه جنسی میسر نباشد. 

چند توصیه در خصوص رابطه جنسی بعد از زایمان

  • همه مادران پس از زایمان به زمان برای بهبودی نیاز دارند. مادرباید زمان لازم برای بهبودی بدن ، بسته شدن دهانه رحم ، اتمام خونریزی پس از زایمان و بهبود بخیه های ناشی از زایمان طبیعی یا سزارین داشته باشد.
  • زن هر زمان که احساس کند آماده انجام این کار است ، میتواند دوباره فعالیت جنسی خود را شروع کند.
  • فرسودگی و انرژی صرف شده میتواند باعث شود که زن نخواهد تا مدتی بعد از زایمان رابطه جنسی برقرار کند.

 

 

این ویدیو رابطه جنسی بعد از زایمان را توضیح میدهد. امیدواریم مفید واقع شود.

همچنین شماهمراهان عزیز نوکو  می توانید از طریق پست وبلاگ " رابطه جنسی در بارداری و هر آنچه که باید از آن بدانید" اطلاعات جامعی در خصوص رابطه جنسی در دوران بارداری  کسب کنید.

شبکه های اجتماعی
نمادها
logo-samandehi
درباره ما
نوکو (نوآوری کودک) پایگاهی برای آموزش والدین و کودکان در فضای مجازی است که با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ صحیح پرورش کودک و با نگاهی آموزش محور با ارائه محتواهای با کیفیت با بیانی ساده و با استفاده از منابع علمی معتبر دنیا ، ایجاد شده است . فعالیت نوکو با تولید صدها ساعت ویدئو برای آموزش مطالب مورد نیاز والدین از دوره بارداری تا نوجوانی ، و همچنین آموزش و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان آغاز شده است .