راهکارهای جلوگیری از ابتلا به کرونا برای مادران باردار

راهکارهای جلوگیری از ابتلا به کرونا برای مادران باردار

08 اسفند 1398

2182 5

راهکارهای جلوگیری از ابتلا به کرونا برای مادران باردار

ویروس کرونا چیست؟

کروناویروس‌ها گروه بزرگی از ویروس‌ها هستند که در میان حیوانات شایع‌اند. در موارد نادر،  طبق گفته دانشمندان به آنها زونوتیک گفته می‌شود. بدین معنی که می‌توانند از حیوانات به انسان‌ها منتقل شوند. (مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های ایالات متحده)

علائم ویروس کرونا

علائم کرونا ویروس شبیه به یک سرماخوردگی معمولی است و معمولا باعث آسیب خفیف تا متوسط دستگاه تنفسی فوقانی می شود. این علائم شامل آبریزش بینی، سرفه، گلودرد، احتمالا سردرد و شاید تب هستند که ممکن است تا چند روز ادامه پیدا کنند.

در افرادی با سیستم ایمنی ضعیف، افراد سالمند و کودکان این ویروس میتواند سبب آسیب جدی دستگاه تنفسی مثل برونشیت یا ذات الریه شود.

 

در مقاله زیر می توانید اطلاعات کاملی در این باره کسب کنید:

 


 

مامای اختصاصی آنلاین

در این شرایط نوکو این امکان را برای مادران باردار بوجود آورده که بتوانند یک مامای اختصاصی آنلاین داشته باشند و تمام مشکلات و دغدغه هایشان را از طریق اپلیکیشن نوکو که روی گوشی تلفن همراه یا تبلت نصب می شود با مامای اختصاصی خود یا همان همپای مادر نوکو در میان بگذارند و با خیال راحت و آرامش در منزل بمانند و توسط مربی اختصاصی راهنمایی بشوند.

 

 

در این ویدیو می توانید با توضیحات سرکار خانم غلامی، کارشناس ارشد مامایی ، اطلاعات کاملی به دست آورید

 

 


 

مامای همراه

سرویس همپای مادر که توسط تیم نوکو راه اندازی شده به صورت آنلاین و شبانه روزی به خدمت رسانی به مادران باردار ، تازه زایمان کرده و دارای فرزند تا ۲ سال می پردازد.

نصب اپلیکیشن نوکو و استفاده از مامای اختصاصی رایگان

شما مادران عزیز می توانید برای بهره مندی از سرویس مامای اختصاصی آنلاین نوکو اپلیکیشن نوکو را نصب و در گزینه سرویس ها ، همپای مادر را انتخاب کرده و از خدمات رایگان ۱۰ روزه آن استفاده کنید.

 

 

ویدیو مرتبط:

نکات بهداشتی برای مادران باردار و مادران دارای نوزاد در برابر کرونا

شبکه های اجتماعی
نمادها
logo-samandehi
درباره ما
نوکو (نوآوری کودک) پایگاهی برای آموزش والدین و کودکان در فضای مجازی است که با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ صحیح پرورش کودک و با نگاهی آموزش محور با ارائه محتواهای با کیفیت با بیانی ساده و با استفاده از منابع علمی معتبر دنیا ، ایجاد شده است . فعالیت نوکو با تولید صدها ساعت ویدئو برای آموزش مطالب مورد نیاز والدین از دوره بارداری تا نوجوانی ، و همچنین آموزش و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان آغاز شده است .