راه های بسیار عالی برای جذب کردن افراد به خود

راه های بسیار عالی برای جذب کردن افراد به خود

30 دی 1397

7131 3

انسان به صورت ذاتی موجودی اجتماعی است  . بودن  در رابطه برای انسان فواید زیادی دارد. شما مستحق  سلامت روانی مناسب هستید و یکی از مسائلی که بر سلامت روان شما تاثیر بسزایی دارد  روابطی است که در آن به سر می بریم.  اگر می خواهید روابط سالمی داشته باشید باید بتوانید در روابطت خود فعالانه دیگران را انتخاب کنید. بنابراین پیش از هر چیزی شما باید بتوانید دیگران را بشناسید و با آنها ارتباط برقرار کنید.

تا جای ممکن اجتماعی باشید و خجالتی نباشید. افراد خجالتی در جذب افراد به خود راه به جایی نمی برند. در این ویدیو قصد داریم  راه های بسیار عالی برای جذب کردن افراد به خود را برای شما توضیح دهیم.  اگر از این ویدیو خوشتان آمد می توانید سایر ویدیوهای مهارت های اجتماعی نوکو را از این لینک تماشا کنید.

شبکه های اجتماعی
نمادها
logo-samandehi
درباره ما
نوکو (نوآوری کودک) پایگاهی برای آموزش والدین و کودکان در فضای مجازی است که با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ صحیح پرورش کودک و با نگاهی آموزش محور با ارائه محتواهای با کیفیت با بیانی ساده و با استفاده از منابع علمی معتبر دنیا ، ایجاد شده است . فعالیت نوکو با تولید صدها ساعت ویدئو برای آموزش مطالب مورد نیاز والدین از دوره بارداری تا نوجوانی ، و همچنین آموزش و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان آغاز شده است .