هفته 32 بارداری

هفته 32 بارداری

30 دی 1397

4813 3

دراین هفته فرزندتان اندازه چغندر بزرگ است و ۱۷۰۰ گرم وزن و طول آن ۴۳ سانتی متر است. روند رشد فرزندتان به این صورت است که ناخن های دست و پا کامل رشد و موهای نازک و کرکی دارد. پوست نرم و لطیف شده است. مادران دراین ممکن است متوجه خارج شدن ترشحات زرد رنگ از سینه خود بشنود که باید به پزشک مراجعه کنند و درصورتی عفونی نبودن آن این مایع آغوز یا شیر اول آن ها میباشد که سرشار از آنتی بادی هاست و میتواند سیستم ایمنی نوزاد را تکمیل کند. به دلیل رشد فرزندتان و هورمون ها رباط قسمت شکم و ران های شما شل می شود که ممکن است درحین راه رفتن تلو تلو راه بروید که ایرادی ندارد و درحاملگی طبیعی ست.

برای اطلاعات بیشتر در این هفته ویدیو بالا را ببینید.

ویدیو های بارداری هفته به هفته را در سایت و اپلیکیشن نوکو میتوانید تماشا کنید همچنین ویدیو هفته 31بارداری و هفته 33 بارداری را در این باره تماشا کنید.

شبکه های اجتماعی
نمادها
logo-samandehi
درباره ما
نوکو (نوآوری کودک) پایگاهی برای آموزش والدین و کودکان در فضای مجازی است که با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ صحیح پرورش کودک و با نگاهی آموزش محور با ارائه محتواهای با کیفیت با بیانی ساده و با استفاده از منابع علمی معتبر دنیا ، ایجاد شده است . فعالیت نوکو با تولید صدها ساعت ویدئو برای آموزش مطالب مورد نیاز والدین از دوره بارداری تا نوجوانی ، و همچنین آموزش و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان آغاز شده است .