ورزش هایی زمستانی نامناسب دوران بارداری

ورزش هایی زمستانی نامناسب دوران بارداری

04 اسفند 1397

2321 4

ورزش در هر دوره ی زندگی برای انسان مفید است.  بعضی  از مادران باردار که با ورزش های دوران بارداری آشنایی ندارند ورزش  را برای این دوره مضر می دانند. آنها تصور می کنند که با انجام ورزش به جنین صدمه وارد شود با این حال این طور نیست. . ورزش بارداری خود دارای شرایط و ویژگی هایی است که در مقاله  ورزش در بارداری ، اهمیت آن در دوران حاملگی و زایمان به صورت کامل به آن پرداختیم. اما درباره ورزش های زمستای چطور ؟ این ویدیو را تماشا کنید تا پاسخ را دریافت نمایید.

مامای همراه

سرویس همپای مادر که توسط تیم نوکو راه اندازی شده به صورت آنلاین و شبانه روزی به خدمت رسانی به مادران باردار ، تازه زایمان کرده و دارای فرزند تا ۲ سال می پردازد.

 

شبکه های اجتماعی
نمادها
logo-samandehi
درباره ما
نوکو (نوآوری کودک) پایگاهی برای آموزش والدین و کودکان در فضای مجازی است که با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ صحیح پرورش کودک و با نگاهی آموزش محور با ارائه محتواهای با کیفیت با بیانی ساده و با استفاده از منابع علمی معتبر دنیا ، ایجاد شده است . فعالیت نوکو با تولید صدها ساعت ویدئو برای آموزش مطالب مورد نیاز والدین از دوره بارداری تا نوجوانی ، و همچنین آموزش و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان آغاز شده است .