پرواز با کلوور

پرواز با کلوور

01 بهمن 1397

4048 9

 

درجایگاه والدین از آخرین باری که برای کودک خود یک داستان تعریف کرده اید چه قدر گذشته است. احتمالا یا هرگز این کار را نکرده ای یا به ندرت این کار را انجام می دهید. پیچیدیگی ها و معضلات اجتماعی و اقتصادی زندگی امروزه و همینطور پیشرفت تکنولوژِی های جدید و پیشرفته باعث شده هنر قصه گویی برای کودکان کم کم از میان برود.  در بخش قصه و داستان نوکو هم می توانید با دیدن آنها داستان هایی را بیاموزید و برای کودک خود روایت کنید و هم می توانید مستقیما آن را با کودک دلبندتان تماشا کنید و لذت ببرید. 

 کلوور، داستان هواپیمایی است که بچه های یک سرزمین رو به منطقه دیگری می برد و در طول مسیر ماجراهایی را تجربه می کنند. این داستان و کارتون کوتاه را با کودکتان به تماشا بنشینید.  

 

همینطور می توانید کارتون های زیر را  در لینک های زیر تماشا کنید.

شبکه های اجتماعی
نمادها
logo-samandehi
درباره ما
نوکو (نوآوری کودک) پایگاهی برای آموزش والدین و کودکان در فضای مجازی است که با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ صحیح پرورش کودک و با نگاهی آموزش محور با ارائه محتواهای با کیفیت با بیانی ساده و با استفاده از منابع علمی معتبر دنیا ، ایجاد شده است . فعالیت نوکو با تولید صدها ساعت ویدئو برای آموزش مطالب مورد نیاز والدین از دوره بارداری تا نوجوانی ، و همچنین آموزش و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان آغاز شده است .