12 ماسک خانگی برای سفید کردن زیر بغل

12 ماسک خانگی برای سفید کردن زیر بغل

24 دی 1398

557 2

12 ماسک خانگی برای سفید کردن زیر بغل

آیا شما هم از سیاهی زیر بغل خود ناراحت هستید ؟ این سیاهی باعث خجالت شما می شود و پوشیدن لباس های آستین حلقه ای را برای شما غیر ممکن کرده است ؟

اگر این چنین است و به دنبال راهی برای درمان و رفع این مساله  هستید با نوکو همراه باشید.

معمولا در تبلیغات شرکت هایی که وسایل بهداشتی را تولید می کنند دیده اید که ادعا می کنند می توانند سیاهی زیر بغل را رفع کنند. اما باور کنید یا نه حقیقت این است که خوشبوکننده ها و ضد عرق های این شرکت ها خود یکی از دلایل عمده این تیرگی ها هستند. برای رفع سیاهی زیربغل اول از همه باید بدانید ریشه و علت این سیاهی چیست .


بعضی از مسائلی که ممکن است باعث این عارضه شوند اینها هستند:
 

عامل وراثت
دیابت
استفاده از تیغ
اصطکاک
دئودورانت‌ها و اسپری‌های ضد تعریق
سلول‌های مرده

در این ویدیو نوکو شما می توانید با 12 ماسک خانگی برای سفید کردن زیر بغل آشنا شوید. لطفا در صورتی که این ماسک ها را امتحان کردید تجریه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

ویدیوهای مرتبط :

کرم لایه بردار طبیعی

ماسک های طبیعی پوست

 


 

زندگی + زیبایی
شبکه های اجتماعی
نمادها
logo-samandehi
درباره ما
نوکو (نوآوری کودک) پایگاهی برای آموزش والدین و کودکان در فضای مجازی است که با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ صحیح پرورش کودک و با نگاهی آموزش محور با ارائه محتواهای با کیفیت با بیانی ساده و با استفاده از منابع علمی معتبر دنیا ، ایجاد شده است . فعالیت نوکو با تولید صدها ساعت ویدئو برای آموزش مطالب مورد نیاز والدین از دوره بارداری تا نوجوانی ، و همچنین آموزش و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان آغاز شده است .