ایمنی

new video تماشای ویدیو
3

نکات ایمنی زلزله

24 دی 1397

1204

کشور ما جزء مناطق زلزله خیز محسوب می گردد که متاسفانه هر چند سال یکبار تعداد زیادی از افراد را بخاطر عدم ایمنی ساختمان ها و عدم آگاهی از موارد ایمنی از دست می دهیم. در این ویدئو نکات ایمنی در مورد نحوه عملکرد در مکان هایی که ممکن است در هنگام وقوع زلزله در آن گرفتار شویم توضیح داده شده است. دیدن این ویدئو را به شما و فرزندانتان اکیدا توصیه می کنیم.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
3

اسباب بازی ایمن

25 دی 1397

1152

تمام دنیای دوستداشتنی بچه ها در اسباب بازی هایشان جمع می شود و این نکته بسیار لازم است که بدانیم این اسباب بازی ایمن است.این ویدیو سعی دارد تا راه های شناخت اسباب بازی ایمن و تشخیص درست خریدن آنرا به شما آموزش دهد.بسیار مهم است که این نکات را یاد بگیریم تا از اتفاق های خطرناکی که می شود از آن پیشگیری کنیم، جلوگیری شود. حتما این نکته را بدانید که نکات بسیار بیشتری در این زمینه ها وجود دارد که می توانید از کاتالوگ های داخل اسباب بازی ها یاد بگیرید، اما دیدن این ویدیو بسیار شما را با این مقوله آشنا می کند.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
2

درهای میله ای محافظ کودک

25 دی 1397

1120

کودکان از موقعی که شروع به حرکت می کند شروع به ماجراجویی و کنجکاوی می کند و به تمام قسمت های خانه سر می زند. اما این گشت و گذر در خانه در بعضی مواقع برای کودک نوپا بسیار خطرناک است و امکان دارد اتفاقاتی بیفتد که غیر قابل جبران خواهد بود.با بعضی از کارهای ساده و قابل انجام در هر خانه ای می توانید جلوی این اتفاقات را بگیرید.یکی از این موارد استفاده از درهای میله ای محافظ کودک است که جلوی راه پاه ها یا در های ورودی قرار می گیرد. اما چگونه گی استفاده از این درهای میله ای محافظ را در این ویدیو تماشا کنید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
3

خطر خفگی کودک

25 دی 1397

1099

نگران کننده ترین زمان برای مادر، لحظه های خطرناک جانی برای کودکان است. مادر در این مواقع دچار شوک می شود و شاید هیچ حرکتی نکند و خودش نیز دچار مشکلی شود که نیاز به کمک داشته باشد. دانستن نشانه های خطر خفگی در نوزادانی که تازه شروع به خوردن غذای جامد می کنند بسیار مهم است. در این ویدیو به توضیح خطر خفگی کودک پرداخته ایم و خطرات و یا موارد عادی را توضیح دادیه ایم.برای آگاهی بیشتر در مورد خطر خفگی در کودکان این ویدیو بسیار مفید است دیدن آنرا به دوستانی که تازه مادر یا پدر شده اند پیشنهاد کنید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
2

نحوه صحیح استفاده از کمربند ایمنی برای کودکان

30 دی 1397

1062

کودکان برای سوار شدن در اتومبیل باید در صندلی عقب نشسته و حتما کمربند ایمنی خود را ببندند. نحوه صحیح و اصولی استفاده کمربند ایمنی را در ویدئو مشاهده نمایید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
2

کمربند ایمنی را جدی بگیرید !

30 دی 1397

1020

بستن کمربند ایمنی یکی از مواردی است که ازاهمیت بالایی برخوردار است . رعایت نکردن این نکته هرروزه جان بسیاری از انسان ها را می گیرد. می توان با بستن کمربند ایمنی جان خود و سایر افراد حاضر درخودرو را نجات داد . با تماشای این ویدیو نکات جالبی در این زمینه خواهید یافت .

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
2

نکات ایمنی در مواجهه با آتش سوزی

30 دی 1397

990

آتش سوزی از حوادثی است که ممکن است به صورت طبیعی یا به دست بشر صورت بگیرد. اما نحوه مواجهه با آن بسیار مهم است. در شرایط آتش سوزی در خانه چه اقداماتی باید کرد؟ برای آمادگی و دستپاچه نشدن هنگام وقوع آتش سوزی چه اقداماتی باید کرد؟

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
2

نکات ایمنی برای کودکان در برابر وسایل برقی

02 بهمن 1397

1056

در این ویدئو نکات ایمنی برای کودکان در برابر وسایل برقی و الکتریکی را می توانید مشاهده نمایید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
3

کمک های اولیه درموقع خونریزی

06 اسفند 1397

852

در زمان خونریزی معمولا دستپاچه می شویم و اوضاع از کنترل ما خارج می شود این در حالی است که خونریزی یک وضعیت کاملا اضطراری است و باید در اسرع وقت نسبت به رفع آن اقدام کنیم . در این ویدئو میبینیم که چطوری باید به کسی که دچار خونریزی شده کمک کنیم.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
3

راه های آمادگی در برابر زلزله

06 اسفند 1397

858

آمادگی، کلیدی است برای فائق آمدن بر مشکلات و آسیب ندیدن در حوادث . در این ویدیو خواهیم دید که راوی این ماجرا چطور این حوادث را پشت سر گذاشته است .

تماشای ویدیو
googel ads
شبکه های اجتماعی
نمادها
logo-samandehi
درباره ما
نوکو (نوآوری کودک) پایگاهی برای آموزش والدین و کودکان در فضای مجازی است که با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ صحیح پرورش کودک و با نگاهی آموزش محور با ارائه محتواهای با کیفیت با بیانی ساده و با استفاده از منابع علمی معتبر دنیا ، ایجاد شده است . فعالیت نوکو با تولید صدها ساعت ویدئو برای آموزش مطالب مورد نیاز والدین از دوره بارداری تا نوجوانی ، و همچنین آموزش و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان آغاز شده است .