بیشتر بدانیم

new video تماشای ویدیو
6

پیتزا و ریاضی !!

23 دی 1397

1458

پیتزا یکی از محبوب ترین غذا های دنیاست. این غذا جز معدود خوراکی های هستند که همه مردم آنرا دوست دارند و در اکثر دورهمی ها استفاده می‌شود. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که مساحت پیتزای خود را اندازه بگیرید؟ آیا میدانید معادله اندازه گیری مساحت یک پیتزای دایره ای چیست؟ و در آخر اینکه آیا قیمت پیتزا متناسب با افزایش اندازه آنها تغییر می کند؟ ریاضی در زندگی همیشه مفید بوده است و ما حتی استفاده های ساده ای از آن می‌توانستیم داشته باشیم. برای پیدا کردن جواب به این سوالات و اهمیت ریاضی در زندگی ویدئو را تماشا کنید. همچنین در وبلاگ نوکو مطلبی درباره پیتزا تولید کرده ایم که خواندن آن هم خالی از لطف نیست.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
1

تزئین اتاق کودک

25 دی 1397

1075

تزئین اتاق کودک با وسایل و شکل های خاص می تواند کودکتان را بیش از پیش به اتاقش علاقه مند کند. در این ویدئو می توانید ایده های جالبی از تزئین اتاق با شکل پرنده ببینید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
1

شباهت انسان و بندپایان

30 دی 1397

1157

شاید تا به حال به این موضوع فکر نکرده باشید که بدن انسان شباهت هایی با بند پایان مانند خرچنگ دارد . شاید تا به امروز موجودات شبیه انسان را فقط انواع میمون ها می دانستید یا اینکه آناتومی موش مانند انسان است اما با دیدن ویدیوی جالب شباهت انسان و بندپایان نکات تازه ای را خواهید یافت .

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
0

میکروبیوم

30 دی 1397

1189

میکروبیوم چیست؟ ساختار سلول های داخلی بر روی بدنتان همان میکروبیوم شماست. آیا می دانستید اگر از این موجودات میکروسکوپی مراقبت نکنید از بین می روید؟ پس این ویدئوی جالب را حتما ببینید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
1

فواید نگهداری آب در کوزه

30 دی 1397

1386

امروزه استفاده از بطری های پلاستیکی باعث شده که آب آشامیدنی فواید خودش را به میزان چشم گیری از دست بدهد.اما به نظر شما آب خوردن از کدام ظروف بهتر است؟ حتما ویدیو را ببینید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
1

وقتی رویا میبینید چه اتفاقی برای مغز می افتد؟

30 دی 1397

1208

رویاها بسیار عجیب و غریب هستند و ماگاهی نیاز به تعریف آنها برای دیگران داریم . و گاهی نیز به دنبال تعبیر آن هستیم . اگر بدانیم در زمان خواب دیدن چه اتفاقی در مغزمان رخ می دهد حس بهتری داریم . با دیدین این ویدیو نکات مفیدی دراین زمینه خواهید یافت .

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
4

8 روش کاملا علمی برای آنکه شاد باشیم

30 دی 1397

1276

شاد بودن و رسیدن به شادی علت بسیاری از کارهایی است که انسان ها انجام می دهند. رسیدن به شادی برای انسانها بسیار ارزشمند است و گاهی حاضرند برای کسب شادی هزینه های گزافی پرداخت کنند . دراین ویدیو به 8 روش کاملا علمی برای آنکه شاد باشیم پرداخته شده است.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
0

5 رفتار غیر ارادی

30 دی 1397

1157

انسان ها معمولا رفتارهای غیر ارادی همچون پرش چشم، سکسکه، خمیازه از خود بروز می دهند. رفتارهای غیر ارادی رفتارهایی هستند که انسان ها هر روز به صورت ناخودآگاه انجام می دهند. این عمل در بین تمامی انسان ها یکسان است . در این ویدیو نکات جالبی در مورد 5 رفتار غیر ارادی تماشا خواهید کرد.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
0

نحوه عملکرد حس بویایی

30 دی 1397

1119

حس بویایی اولین حسی است که نوزاد پس از تولد از آن استفاده می کند . به عنوان یک انسان بالغ شما قادر خواهید بود هزار بوی متفاوت را از هم تشخیص بدهید. تقسیم بندی بوها شاید زمینه ای باشد که انسان در آن زیاد قوی نباشد . با مشاهده این ویدیو نکات جالبی را درباره نحوه عملکرد حس بویایی خواهید یافت .

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
0

نحوه عملکرد بزاق دهان

30 دی 1397

964

بزاق مایعی شبیه آب است و نقش بسیار مهمی در عملکرد گوارش انسانها دارد. محافظت از دندان ها ، کمک به عمل بلع و بسیاری کارایی دیگر به کمک آب دهان انجام می شود . با مشاهده این ویدیو نکات قابل توجهی درباره نحوه عملکرد بزاق دهان خواهید یافت .

تماشای ویدیو
googel ads
شبکه های اجتماعی
نمادها
logo-samandehi
درباره ما
نوکو (نوآوری کودک) پایگاهی برای آموزش والدین و کودکان در فضای مجازی است که با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ صحیح پرورش کودک و با نگاهی آموزش محور با ارائه محتواهای با کیفیت با بیانی ساده و با استفاده از منابع علمی معتبر دنیا ، ایجاد شده است . فعالیت نوکو با تولید صدها ساعت ویدئو برای آموزش مطالب مورد نیاز والدین از دوره بارداری تا نوجوانی ، و همچنین آموزش و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان آغاز شده است .