ثروت و موفقیت

new video تماشای ویدیو
6

آیا میتوان ذهن دیگران را خواند ؟

24 دی 1397

3603

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که مردم چه احساس و طرز تفکری در لحظه به شما دارند؟ ذهن خوانی یا خواندن افکار با استفاده از زبان بدن یکی ازمهارت هایی است که اکتسابی می باشد. این مهارت می‌تواند در خیلی از مواقع برای شما مفید باشد و خیلی در رفتار و کارهای شما در آینده تاثیر مثبتی بگذارد. با داشتن بسیاری از این مهارت ها میتوانیم جذاب تر باشیم و پیشرفت زیادی در کارهایمان بکنیم. در این ویدئو به سه روش منطقی برای افزایش این مهارت اشاره می شود.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
2

چطور یک سرمایه گذاری را شروع کنیم ؟

24 دی 1397

2479

سرمایه گذاری گاهی تبدیل به یک ریسک بزرگ تبدیل می شود و یک اشتباه کوچک در محاسبات و در نظر نگرفتن یک مساله کوچک می تواند منجر به یک خسارت جبران ناپذیر شود . از آنجا که در ایران فاصله بین پس انداز و سرمایه گذاری بسیار زیاد است پس پایین آوردن ریسک سرمایه گذاری اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند. در این ویدیو قصد داریم این موضوع که چطور یک سرمایه گذاری را شروع کنیم را به شما توضیح دهیم .

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
4

نکاتی برای آنکه جذابتر به نظر بیائید

29 دی 1397

2953

برای آنکه جذاب تر به نظر برسید حتما نباید به ظاهر خود توجه کنید بلکه نوع رفتار شما و ارتباط موثری که با دیگران برقرار می کنید هم در اینکه شما جذاب به نظر برسید تاثیر گذار است. در یک گفتگوی عمیق است که افراد می توانند با شخصیت شما ارتباط برقرار کنند . همینطور زبان بدن شما در ارتباط شما با سایرین و جذابیت بیشتر شما تاثیر گذار است پس در این زمینه بیشتر مطالعه کنید. با جستجو در اینترنت و مطالعه کتاب های روانشناسی می توانید راه های بسیار عالی برای جذب کردن افراد به خود پیدا کنید. با ما باشید و با تماشای این ویدیو در این زمینه می توانید نکاتی برای آنکه جذابتر به نظر بیائید پیدا خواهید کرد.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
1

چگونه پولدار شویم ؟

29 دی 1397

2762

از مهم ترین عوامل پس رفت و عدم موفقیت در کارها ترس و طمع است. ترسیدن مانع از هر گونه اقدام موثر برای رسیدن به اهداف و باعث اهمال کاری می شود . در طرف مقابل طمع باعث ریسک برای بدست آوردن چیزی می شود که نه حق ماست و نه در توان ما. این دوعامل در مورد پولدار شدن هم صدق می کنند. چه کنیم تا ترس و طمع مانع پیشرفت ما نشود؟ برای اینکه شدت تاثیر این دو عامل بر پولدار شدن و معنی واقعی دارایی و بدهی را ببینید این ویدئو را از دست ندهید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
2

چطور احمق باشیم ؟

29 دی 1397

3354

در تمام جوامع امروزی سعی انسان ها بر این است که اطلاعات خورد را در هر زمینه ای بالا ببرند تا باهوش تر و کامل تر به نظر بیایند، مخصوصا در این دوره که روانشناسی و جامعه شناسی در هر زمینه ای بازار گرم محفل ها و صحبت های دورهمی را دارد.یکی از ویژگی های انسان ها اینست که همه دوست دارند باهوش به نظر برسند. ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که اگر کسی بخواهد احمق به نظر برسد چه عواقبی برایش ممکن است داشته باشد؟ این ویدئو را ببینید تا بفهمید این ویژگی چه عواقبی دارد. اگر دغدغه شما هم باهوش بودن است ویدیو 10نشانه نابغه بودن را نیز تماشا کنید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
5

تاثیر شبکه های اجتماعی بر ذهن شما

29 دی 1397

3560

به نظر شما شبکه های اجتماعی چقدر زندگی روزمره ما را تحت تاثیر خودش قرار می دهد؟ واینکه آیا شبکه های اجتماعی باعث پیشرفت بشر یا بالعکس باعث پسرفت بشر شده است؟

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
1

گاو بنفش !

30 دی 1397

2817

خاص بودن یکی از عواملی است که باعث جلب توجه میشود و جلب توجه اگر سازنده باشد می تواند باعث پیشرفت شود.اما به نظر شما چقدر این خاص بودن می تواند تو زندگی به موفقیت ما کمک کند؟ برای فهمیدن جواب این ویدیو را از دست ندهید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
5

5 دلیلی که شبکه های اجتماعی زندگی ما را خراب میکند

30 دی 1397

2122

امروزه دیگر تاثیر شبکه های اجتماعی بر ذهن انسان بر هیچ کس پوشیده نیست. حتی شما نمی توانید تصور کنید زندگی بدون اینترنت و شبکه های اجتماعی به شکل خواهد بود . طی هفته گذشته و به دلیل اختلال در اینترنت کل کشور عده زیادی از هموطنان که برای اوقات فراغت خود برنامه ای به جز استفاده از شبکه های اجتماعی نداشتند زمان به سختی گذشت. صرف نظر از توسعه ای که به واسطه اینترنت و شبکه های اجتماعی در کل جهان در حال پیشرفت است می توان به موارد بسیاری هم اشاره کرد که تحت تاثیر منفی اینترنت و شبکه های اجتماعی قرار گرفته اند. برای مثال طلاعاتی که نباید در سطح اینترت و بدون نظارت والدین به دست کودکان برسد آزادانه در اینترنت در حال تبادل است. این ویدیو 5 دلیلی که شبکه های اجتماعی زندگی ما را خراب میکند به شما توضیح میدهد . از تماشای آن لذت ببرید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
2

قاعده تضاد

30 دی 1397

2670

آیا امکان دارد بتوانیم دیگران را پیش بینی کنیم؟ آیا میتوان ذهن دیگران را خواند ؟ ما به واسطه بعضی رفتارها یا گفته ها می توانیم روی دیگران تاثیر بگذاریم بنابر این میتوانیم روی بروز بعضی افکار یا اعمال آنها تاثیر بگذاریم. این اقدامات به خصوص در دنیای تجارت بسیار کارآمد هستند. برای مثال در تبلیغات به ما می گویند یک محصول فروش بسیار زیادی دارد و در حال پیشرفت است . زیرا نمی توانند ما را متقاعد کنند که محصول خوبی دارند. پس فقط به ما می گویند که افراد زیادی آن محصول را خریده اند. ما هم از واکنش دیگران استفاده می کنیم و به جمع خریداران آن محصول اضافه می شویم. این ویدیو درباره قاعده تضاد توضیح می دهد . قاعده ای که می توان با استفاده از آن روی دیگران تاثیر گذاشت.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
2

کاریزما چیست؟

30 دی 1397

2751

کاریزما یکی از عوامل بسیار مهم در تسلط در رهبری در یک جامعه است . کاریزما درواژه شناسی به معنای جذابیت غیرعادی و داشتن صفات ویژه و منحصربه‌فردی است که مورد پسند و ستایش تعداد زیادی ازافراد جامعه است . بسیاری از رهبران مقتدر و موفق جهان بیش از هر ویژگی دیگری دارای کاریزما بودند که اصطلاحا به آنها چهره های کاریزماتیک می گویند. این ویدیو درباره کاریزما توضیحات کاملی عرضه میکند . تماشای آن را از دست ندهید.

تماشای ویدیو
googel ads
شبکه های اجتماعی
نمادها
logo-samandehi
درباره ما
نوکو (نوآوری کودک) پایگاهی برای آموزش والدین و کودکان در فضای مجازی است که با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ صحیح پرورش کودک و با نگاهی آموزش محور با ارائه محتواهای با کیفیت با بیانی ساده و با استفاده از منابع علمی معتبر دنیا ، ایجاد شده است . فعالیت نوکو با تولید صدها ساعت ویدئو برای آموزش مطالب مورد نیاز والدین از دوره بارداری تا نوجوانی ، و همچنین آموزش و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان آغاز شده است .