مهارت های اجتماعی

new video تماشای ویدیو
3

راه های بسیار عالی برای جذب کردن افراد به خود

30 دی 1397

1428

جذب کردن دیگران به خود به هیچ وجه سخت نیست . شاید باخود بگویید اگر این کار آسان بود چرا بسیاری از افراد نمی توانند جذاب باشند یا اینکه در تعاملات با دیگران قدرت جذب افراد را ندارند . نکات کاملی در این زمینه را در این ویدیو می توانید مشاهده نمایید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
1

3 روش جذابتر به نظر رسیدن در تعامل با دیگران

30 دی 1397

1010

همه انسان ها حتی آنهایی که معتقدند نظر دیگران برایشان مهم نیست به دنبال راهکارهایی هستند تا در مواجهه با سایرین جذابتر به نظر برسند . از سوی دیگر دردنیای امروز که نیازمند تعامل با سایرین هستیم دانستن نکاتی در مورد جذابتر بودن در تعامل بادیگران ضروری است . دراین ویدیو 3 روش جذابتر به نظر رسیدن در تعامل با دیگران را مشاهده خواهید کرد.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
1

6 جمله ای که نباید به والدین کودکان استثنایی گفت

01 بهمن 1397

978

معمولا افراد برای ابراز همدردی با والدین کودکان استثنایی جملاتی را بیان می کنند که در واقع موجب آزرده خاطر شدن آنها می شود. در این ویدئو مشاهده کنید که چه جملاتی را در مواقع روبرو شدن با والدین کودکان استثنایی نباید به زبان بیاورید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
6

گفتگوی عمیق

07 اسفند 1397

909

برای داشتن دوستی ها و رابطه های جدید اول از همه باید مهارت های ارتباطی خوبی داشته باشیم . بتونیم خوب صحبت کنیم و شنونده خوبی باشیم . این مهارت که هم دوستی هامون رو تقویت میکنه و هم باعث میشه در جمع افراد بیشتری تمایل به هم صحبتی با ما داشته باشند مهارت گفتگوی موثره . در این ویدیو نحوه دستیابی به این مهارت رو با هم میبینیم .

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
4

اعتماد به نفس برای سخنرانی در جمع

09 اردیبهشت 1398

4587

یکی از ترسناک ترین کارها برای انسان سخنرانی در جمع می باشد،چندبار دیدن این فیلم را برای بهتر شدن و قوی تر شدن شما در یک سخنرانی توصیه می کنیم.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
1

قلدری و زورگویی در فضای مجازی

21 خرداد 1398

819

قلدری و زورگویی فقط در دنیای واقعی اتفاق نمی افتد . این اتفاق در دنیای مجازی هم مسئله ای عادی است . تا بحال با چنین مسئله ای مواجه شده اید ؟ این ویدیو را ببینید تا بیشتر با این پدیده و روش مواجهه با آن آشنا شوید .

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
4

ترفندهایی برای بهبود زبان بدن

15 تیر 1398

816

برای صحبت کردن فقط نباید به زبان و نوع گویش خود توجه کنیم، زبان بدن در ارتباطات و جایگاه ما تاثیر به سزایی دارد.شاید بسیاری از گفتگوهای مهم ما تحت تاثیر همین زبان بدن قرار میگیرند که ما پیروز یا ناامید از مصاحبه خود بیرون می آییم حال چه در یک جمع خانوادگی و دوستانه باشیم چه در یک مکان معتبر برای سخنرانی. در این ویدیو ترفندهایی برای بهبود زبان بدن را تماشا خواهید کرد .

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
4

ارزش پول و اهمیت مراقبت از وضعیت مالی

01 مرداد 1398

135

لطفا نگویید پول بی اهمیت است و برای ما مهم نیست ؟ پول چرک کف دست است ؟ چون همه ما از صبح زود تا آخر شب به دنبال پول هستیم و برای به دست آوردن آن زحمت می کشیم.پس باید از وضعیت مالیمان مواظبت کنیم.چطور می توانیم پولدار شویم ؟ چطور باید هدف گذاری کنیم ؟ آیا فکر می کنید این کار مهم است ؟ در این ویدیو به پاسخ این سوالات خواهید رسید.درست و اصولی فکر کردن بر روی خط درست زندگی سوار شدن اصلی ترین کاری باید باشد که انجام می دهیم.دیدن این ویدیو را از دست ندهید و دیدن آنرا به دوستانتان هم پیشنهاد بدهید

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
3

این چیزها را به پدرهای خانه دار نگویید

11 مهر 1398

72

پدرهای خانه دار موجودات عجیبی نیستند . زمانی که به دلایلی مرد در خانه از کودک نگهداری می کند و به کار خانه می رسد در انجام امور خانواده کمک می کند. انجام کارهای خانه و نگهداری از کودکان وظیفه هردو والد است بنابر این نباید از دیدن مردی که در خانه مشغول به کار اسا تعجب کرد. پرسیدن سوالاتی از این افراد می تواند خارج از نزاکت و آداب اجتماعی باشد. گاه پرسیدن این سوالات یا ابراز برخی جملات حتی می تواند حالتی آزاردهند برای آنها بوجود بیاورد بنابر این این ویدیو را ببینید و چیزهایی که نباید از آنها پرسید را تماشا کنید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
4

هدف گذاری نکن! انجامش بده

11 مهر 1398

92

خیلی از ما لیستی از اهدافمان داریم که یا نیمه راه رها شده یا هیچوقت تصمیم به انجامش نگرفتیم. باید یاد بگیریم هدف گذاری نکنیم، انجامش بدهیم. این به معنی فراموش کردن اهداف نیست،باید درست اهدافمان را مشخص کنیم برای همین در این ویدیو می گوییم << هدف گذاری نکن! انجامش بده >> ما در این ویدیو یاد میگیریم در جریان باشیم و در جریان زندگی کنیم. اگر دیدگاهمان به زندگی و به سبک زندگی مان درست باشد می توانیم اهدافی که در ذهنمان دشوار هستند را زندگی کنیم. شاید این ها فقط برای ما شعار باشد اما با حرکت روبه این کار میتوانیم شعار را نیز جامه عمل بپوشانیم و پیشرفت کنیم.

تماشای ویدیو
googel ads
شبکه های اجتماعی
نمادها
logo-samandehi
درباره ما
نوکو (نوآوری کودک) پایگاهی برای آموزش والدین و کودکان در فضای مجازی است که با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ صحیح پرورش کودک و با نگاهی آموزش محور با ارائه محتواهای با کیفیت با بیانی ساده و با استفاده از منابع علمی معتبر دنیا ، ایجاد شده است . فعالیت نوکو با تولید صدها ساعت ویدئو برای آموزش مطالب مورد نیاز والدین از دوره بارداری تا نوجوانی ، و همچنین آموزش و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان آغاز شده است .