مهارت های زندگی

new video تماشای ویدیو
5

روش برخورد با آدمهای دشوار

29 دی 1397

3273

گاهی در زندگیمان با افرادی سرو کار داریم که کنار آمدن با آنها مشکل و حتی غیر ممکن است. به نظر شما بهترین کار در این شرایط چیست؟ به نظر شما آیا نحوه ارتباط برقرار کردن ما با اطرافیانمان روی زندگی ما تاثیر می گذارد؟

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
4

چطور کارهایمان را عقب نیندازیم ؟

04 اسفند 1397

2562

زندگی در شهرهای کوچک تفاوت بسیار زیادی با زندگی در کلانشهر ها دارد. در شهرهای بزرگ مدیریت زمان کار بسیار سختی به نظر می رسد. شما ممکن ست با برنامه ریزی هم گاه نتوانید برنامه روزانه خود را به سرانجام برسانید. در این میان اگر شما شخصی باشید که کارها را با تاخیر میاندازید یا اهمال کاری میکنید ، قطعا در انجام برنامه ها و تحقق اهدافتان با مشکل مواجه خواهید شد. اگر از این اتفاقات و عواقب آن خسته شده اید این ویدیو را تماشا کنید تا بیاموزید چطور کارهایمان را عقب نیندازیم ؟ویدیوهای مرتبط :راهکار هدف گذاری در زندگیچالش های مدیریتچگونه پولدار شویم ؟

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
6

مهارت های انتسابی و اکتسابی

16 اسفند 1397

10336

مهارت هایی که ما داریم دو دسته اند . دسته ای کاملا انتسابی هستند و جزیی از شخصیت ما به حساب می آیند و دسته ای دیگر کاملا اکتسابی هستند و با تلاش و کوشش به دست می آیند . اگر اطلاعات بیشتری می خواهید حتما این ویدیو را ببینید .همینطور ممکن است تماشای این ویدیو برای شما جذاب باشد :روش برخورد با آدمهای دشوار

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
3

ساخت کاردستی با بچه ها

08 اردیبهشت 1398

2432

در این ویدئو 3 تا کاردستی که می شود راحت با کودک در خانه انجام داد به شما آموزش می دهیم.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
3

طبیعت گردی با کودکان

08 اردیبهشت 1398

2356

با کودکمان به طبیعت برویم تا بیشتر با اطراف خودمان آشنا شویم تا بهتر طبیعت را بشناسد، این ویدئو 3روش را به شما آموزش میدهد تا چطور کودکتان با طبیعت اخت شود

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
0

چگونه معذرت خواهی کنیم ؟

04 خرداد 1398

3051

معذرت خواهی راهی است برای شروع دوباره روابط . ناتوانی در ابزار این خواسته تاثیر منفی زیادی روی دوستی و رابطه های ما می گذارد . این ویدیو در این باره توضیح می دهد .

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
4

تاثیر شلختگی و بی نظمی روی زندگی

21 خرداد 1398

3299

شلختگی و بی نظمی تاثیر زیادی روی زندگی ما می گذارد . در این ویدیو خواهیم آموخت که چرا باید بهم ریختگی و بی نظمی ها را برطرف کرد .

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
2

اتفاقات دوران بلوغ در پسران

22 خرداد 1398

14723

اتفاقات دوران بلوغ در پسرانبلوغ دوره ای تازه از زندگی هر انسان است،که اتفاق های زیادی در رفتار و بدن ما می افتد،بدیهی است که در بدن دختر و پسر متفاوت است. در این ویدیو درباره بلوغ در پسران توضیح می دهیم .از این ویدیو خوشتان آمده است؟پس تماشای این ویدیو هم ممکن است براس شما جذاب باشد.بلوغ زودرس ; توضیحات سرکار خانم دکتر فرزانه روحانی ، فوق تخصص غدد و رشد کودکانعوامل بلوغ زودرس ; توضیحات سرکار خانم دکتر فرزانه روحانی ، فوق تخصص غدد و رشد کودکانپیشگیری از بلوغ زودرس ; توضیحات سرکار خانم دکتر فرزانه روحانی ، فوق تخصص غدد و رشد کودکانبلوغ پسران و همه چیزهایی که باید درباره آن بدانید

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
2

حرفهایی که نباید به تازه مادران گفت

02 آبان 1398

4452

مادر شدن حس عجیب و زیباییست، و هر فرزند و هر مادر حتما با بقیه فرق دارند. حرفهایی که نباید به تازه مادران گفت یک رفتار و دستورالعمل است. باید این را بدانیم که در این دوران مادر و پدر در برهه‌ای هستند ه روی تمام حرف ها حساسند و بسیار مهم است که به آنها چه چیزی می گوییم. اما باید مادر هم خود را آماده شنیدن بعضی از اظهارنظرات بکند و جوابی درست برای آن‌ها داشته باشد، در این ویدیو چند راه حل را به شما آموزش می دهیم.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
2

میخواهم خودکشی کنم

14 آبان 1398

2129

افسردگی اختلالی است که ممکن است دیگران تا زمانی که فرد مبتلا دست به خودکشی می زند متوجه آن نشوند. آیا شما هم این حالت را تجربه کرده اید؟ زمانی که احساس غم و اندوه ناشی از افسردگی از کنترل خارج شود پای افکار خودکاری به میان می آید که فرد را تشویق به خودکشی می کند. این اتفاق همیشه در اثر افسردگی اتفاق نمی افتد بلکه اختلالات دیگری مانند اضطراب ، اسکیزوفرنی و حتی مصرف مواد می تواند عاملی در افزایش ریسک اقدام به خودکشی شود. اکر شما و اطرافیانتان این حس را تجربه کردید حتما این ویدیو را تماشا کنید. زندگی فرصتی تکرار نشدنی و جایی برای جبران خطاهایی است.

تماشای ویدیو
googel ads
شبکه های اجتماعی
نمادها
logo-samandehi
درباره ما
نوکو (نوآوری کودک) پایگاهی برای آموزش والدین و کودکان در فضای مجازی است که با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ صحیح پرورش کودک و با نگاهی آموزش محور با ارائه محتواهای با کیفیت با بیانی ساده و با استفاده از منابع علمی معتبر دنیا ، ایجاد شده است . فعالیت نوکو با تولید صدها ساعت ویدئو برای آموزش مطالب مورد نیاز والدین از دوره بارداری تا نوجوانی ، و همچنین آموزش و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان آغاز شده است .