هوش، خلاقیت و استعدادیابی

new video تماشای ویدیو
2

چگونه خلاق باشیم

24 دی 1397

3781

خلاقیت، کلمه ای که برای بسیاری، مهم و حیاتی است و داشتن آن یک افتخار محسوب می‌شود. داشتن خلاقیت یکی از عوامل مهم برای پیشرفت در کارهاست. بهنظر شما چه راه هایی برای افزایش خلاقیت مناسب تر می باشد؟ چه عواملی باعث حواس پرتی و خستگی می شود؟ با رعایت کردن یک سری موارد کوچک در طول روز کارایی و خلاقیت خود را به طرز معجزه آسایی افزایش دهید. همچنین ویدیوی دیگری برای چگونه خلاق باشیم نیز وجود دارد.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
13

10 علامتی که نشان میدهد کودک شما بسیار باهوش است

30 دی 1397

8618

کودکان به صورت عادی موجوداتی باهوش هستند. آنها استعداد زیادی برای نشان دادن استعداد خود دارند کافی است شما شرایطی را برای افزایش و نمایش خلاقیت آنها فراهم کنید. اینکه چگونه به خلاقیت کودکتان پاسخ بدهید ، تهیه اسباب بازی های مناسب و حتی کتاب خواندن برای کودکان از جمله کارهایی است که در افزایش هوش و خلاقیت کودک شما تاثیر گذار خواهد بود. بنابر این یک محیط پویا و سرشار از موضوعات مختلف برای کودک می تواند در پرورش هوش و استعداد کودکان بسیار موثر باشد. هوش یک مزیت است که همه زندگی انسان ها را تحت تاثیر خود قرار می دهد و همه والدین در پی داشتن یک کودک باهوش و خلاق هستند. کودک باهوش نشانه هایی دارد که می توانید با تماشای این ویدیو از آنها آگاه شوید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
2

چگونه خلاق باشیم 2

30 دی 1397

2771

خلاقیت ، موفقیت ، هوش ، استعداد ، توانمندی و هزاران صفت دیگر وجود دارد که انسان ها در تلاش برای رسیدن و داشتن آن هستند. اما می دانید که اکثر این صفات اکتسابی هستند ؟ یعنی می توانید با تلاش و راهکار مناسب به آن دست پیدا کنید. برای دانستن اینکه چگونه خلاق باشیم باید اول از همه بتوانیم خلاقانه فکر کنیم. تفکر خلاقانه است که منجر به ایده پردازی خلاقانه میشود. وقتی که صحبت از اکتسابی بودن خلاقیت به میان می آید یعنی می توانید آن را بیاموزید. در این ویدیو ما درباره راههایی برای افزایش خلاقیت راهکارهایی ارائه می کنیم. از تماشای آن لذت ببرید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
4

روش های خلاق ایده پردازی

30 دی 1397

2276

تمام ایده های جالب بشر زمانی رخ داد که او نگاه کاملی به نیاز های خود داشت، و این کاخانه ایده سازی درون مغز ما شروع به کار کرد. گاهی اوقات ایده هایی به ذهنمان می رسد اما شاید بیشتر که به آنها فکر می کنیم آنها را غیر عملی می بینیم و احساس می کنیم ما توانایی ایده پردازی خلاقانه و عملی را نداریم، برای اینکه خلاق باشیم هم میتوانید ویدیو های دیگر نوکو را تماشا کنید. البته باید این را بدانیم که همه ایده ها خوب نیست ولی ایده ها در بستر نیازها شکوفا می شوند. روش های خلاق ایده پردازی را در این ویدیو تماشا کنید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
2

راهکار هایی برای تقویت حافظه کودکان

30 دی 1397

3046

حافظه انسان تحت تاثیر حافظه او قرار می گیرد. حتی بسیاری از والدین ، کودکی را که حافظه خوبی دارد را باهوش می دانند. اگر چه دقیقا نمی توان گفت حافظه باعث افزایش هوش می شود اما هوش انسان می تواند با به کارگیری از حافظه عملکرد بهتری از خود نشان می دهد. در واقع حافظه ما تحت تاثیر عملکرد مغز قرار می گیرد و در صورتی که حافظه و ثبت اطلاعات به صورت آگاهانه شکل بگیرد می تواند در به یاد آوری و حافظه قدرتمند تر به ما کمک اساسی کند. اگر شما هم والدینی هستید که برای کودکتان چنین خواسته ای دارید ویدیوی راهکار هایی برای تقویت حافظه کودکان را از دست ندهید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
2

تقویت خلاقیت کودک

06 بهمن 1397

3331

وظیفه ما به عنوان والدین و معلم در قبال تقویت خلاقیت کودکان چیست؟ در ویدئو می توانید ببینید که چرا ما به ما خلاقیت نیاز داریم.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
1

اهمیت طراحی خلاقانه

06 بهمن 1397

2129

خلاقیت مهمترین ویژگی امروزه است. با توجه به محصولات متعدد و متنوع در جهان، این خلاقیت است که باعث تمایز و برنده شدن می شود. شما می خواهید یک محصول جدید را وارد بازار کنید . اگر از قبل محصولات مشابهی وجود دارند و محصول شما چیز تازه ای در خود ندارد بهتر است دست نگه دارید. همینطور اگر صاحب یک کالای پرفروش هستید نباید دچار غرور شوید. غرور شما ممکن است تبدیل به صحنه حذف شما از رقابت ها بشود . شرکت نوکیا تا سالها بدون رقیب در بازار فروش می کرد تا اینکه رقبایی وارد بازار شدند که خلاقیت بیشتری در محصولاتشان به نمایش گذاشتند. در ویدئو اهمیت طراحی خلاقانه را مشاهده کنید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
2

خلاقیت چیست ؟

18 اسفند 1397

2800

خلاقیت مفهومی است که تعریف‌ آن در طول زمان تغییر کرده‌است . پژوهشگران مختلف تعاریف متعددی برای آن ارائه نموده‌اند که البته اشتراک معنایی زیادی میان آنها وجود دارد. اما . خلاقیت چیست ؟ چگونه بوجود می آید و چگونه می شود خلاقیت را افزایش داد . فرانک امیری ، کارشناس هنر و خلاقیت در این باره توضیح می دهد .مقاله پیشنهادی نوکو :آیا خندیدن باعث تقویت خلاقیت میشود؟

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
1

خواب و چالش خلاقیت

05 تیر 1398

2725

خواب کافی در افزایش سطح خلاقیت بسیار موثر است و بسیاری از هنرمندان در خواب یا پس از یک خواب کافی ایده هایشان را پیدا کرده اند . اگر شما هم مشکل خواب دارید این ویدیو را از دست ندهید .

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
1

نگاهی خلاقانه به محیط پیرامون

22 بهمن 1398

920

نگاهی خلاقانه به محیط پیراموننگاه شما به دنیا چگونه است؟ آیا روزمرگی ها و همگرا بودن تفکر انسان در دنیای امروزی شما را هم تبدیل به یک انسان جدی و بدون خلاقیت کرده است؟ آیا دنیای پیرامون شما جذابیت قبل را برای شما ندارد؟ احتمالا دوست ندارید کودک شما ، کودکی خود را زودتر از موعد سپری کند. همینطور مب دانید که در سایه خلاقیت است که آفرینش و تولید متولد می شود. پس کمی صبر کنید.در این ویدیوسرکار خانم فرانک امیری ،کارشناس هنر و خلاقیت توضیحات جالبی پیرامون این موضوع بسیار مهم به شما عزیزان همراه نوکو عرضه می کند.

تماشای ویدیو
googel ads
شبکه های اجتماعی
نمادها
logo-samandehi
درباره ما
نوکو (نوآوری کودک) پایگاهی برای آموزش والدین و کودکان در فضای مجازی است که با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ صحیح پرورش کودک و با نگاهی آموزش محور با ارائه محتواهای با کیفیت با بیانی ساده و با استفاده از منابع علمی معتبر دنیا ، ایجاد شده است . فعالیت نوکو با تولید صدها ساعت ویدئو برای آموزش مطالب مورد نیاز والدین از دوره بارداری تا نوجوانی ، و همچنین آموزش و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان آغاز شده است .