ورزش و تندرستی

new video تماشای ویدیو
7

جایگزین قهوه صبحگاهی

23 دی 1397

3024

اگر به اندازه کافی نخوابیم روز را با چهره ای خواب آلود و خسته آغاز می کنیم. گاهی به دلایلی مانند مراجعه به محل کار یا مدرسه و دانشگاه فرصت کافی برای رفع خواب آلودگی از طریق خواب کافی را نداریم. در این میان پای قهوه به میان می آید . نوشیدنی که روز به روز در دنیا طرفداران بیشتری پیدا می کند . یکی از خواص معروف آن رفع خواب آلودگی است و بسیاری از مردم جهان آن را صبح ها به همین دلیل مصرف می کنند. پس مصرف قهوه یک راهکار موثر محسوب می شود. اما اگر قهوه در دسترسمان نبود چه کنیم؟ در این ویدیو می توانید چند راهکار جالب و کاربردی جایگزین قهوه صبحگاهی برای افزایش نشاط و هوشیاری در صبح را تماشا خواهید کرد.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
2

آیا ورزشکاران از طول عمر بیشتری دارند ؟

29 دی 1397

3212

کافی است که در جستجوگرهای اینترنتی یا کتابها و مجلات سلامت درباره فواید ورزش کمی جستجو کنید تا با سیلی از اطلاعات مرتبط با اهمیت و فواید ورزش در سلامت جسم و روان مواجه شوید. تا جایی که ورزش یکی از روش های درمانی برای رفع اختلالات خلقی به ویژه افسردگی استورزشکارها به دلیل ورزشی که می کنند دارای ظاهر و تناسب اندام مناسبی هستند و از تغذیه ی مناسبی برخوردارند. اما با این حال آیا ورزشکاران از طول عمر بیشتری نسبت به سایر مردم برخوردارند؟ برای یافتن جواب به ویدئو مربوطه مراجعه کنید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
3

گرم کردن بدن و نرمش های کِشِشی

29 دی 1397

5969

ورزش کردن برای سلامت انسانها مفید است. اما همیشه این قضیه نتیجه مثبت نداشته و خیلی وقت ها به دلیل عدم گرم کردن و حرکت های کششی قبل از ورزش،منجر به آسیب دیدگی می شود. امروزه مربیان و ورزشکاران روش های متعددی برای گرم کردن به کار می گیرند. در این ویدئو به نتایج گرم کردن و انجام حرکت های کششی قبل از ورزش می پردازیم. ورزش کردن همیشه برای انسان مفید است و شاید باعث اضافه شدن طول عمر انسان می‌شود.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
11

یوگا در خانه 1

18 اسفند 1397

4097

یوگا ورزشی است که به هماهنگی ذهن و بدن نیاز دارد. این ورزش در شبه جزیره هند ساخته شده اما نمی توان تاریخ و فرد مشخصی را سرمنشا بوجود آمدن این ورزش دانست. یوگا ورزشی است که در کاهش دردهای بدن و اصلاح مشکلات عضلات بدن ما بسیار سودمند است . در این ویدیو تاثیر این ورزش در کاهش درد کمر را خواهید دید .ویدیوهای دیگر مرتبط با یوگا :یوگا در خانهیوگا در خانه 2ورزش برای مادران پرمشغله

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
6

معجون چربی سوز

18 اسفند 1397

3591

اگر به فکر کاهش وزن هستید ، می توانید از دمنوش ها و نوشیدنی ها و ترکیب های طبیعی استفاده کنید . یکی از این ترکیب ها ، معجون عسل و دارچین است .ویدیوهای بیشتر در این زمینه :مقابله با اضافه وزنخواص چای نعنا برای کاهش وزنراهکاری برای لاغر شدنچرا سرکه سیب برای کاهش وزن مفید استروش های موثر چربی سوزی5 راه طبیعی برای کاهش وزن فوریفوایدرژیم لاغری میوه آناناس

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
5

یوگا در خانه

21 اسفند 1397

2556

یوگا ورزشی است که در کاهش دردهای بدن و اصلاح مشکلات عضلات بدن ما بسیار سودمند است .سارا بت در این ویدیو حرکات شانه و گردن یوگا در پشت میز را به شما آموزش می دهد .ویدیوهای بیشتر در این مورد را در فهرست زیر تماشا کنید.یوگا در خانه 1یوگا در خانه 2گرم کردن بدن و نرمش های کِشِشییوگا دردوران بارداریورزش برای مادران پرمشغلهآیا ورزش روی مغز ما هم اثر می گذارد ؟چرا ورزشکاران فقط یک وعده غذایی در روز می خورند ؟آیا دوست دارید به صد سالگی برسید ؟

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
6

یوگا در خانه 2

21 فروردین 1398

4211

یوگا ورزشی است که برای هر فردی مفید است حتی کارمندان پشت میز نشین . سارا بت در این ویدیو حرکات یوگا در پشت میز را آموزش می دهد .

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
5

ورزش برای مادران پرمشغله

04 خرداد 1398

2572

مادر بودن احتمالا فرصت ورزش کردن را برای بسیاری از زنان محدودتر کرده باشد . اگر شما هم مادری هستید که وقت کافی برای ورزش کردن ندارید این ویدیو را از دست ندهید .

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
5

یوگا دردوران بارداری

26 خرداد 1398

4694

در بارداری توجه به سلامت جسمی و آرامش ذهنی بسیار مهم و حائز اهمیت است. یوگا و مدیتیشن می تواند کمک بزرگی در این رابطه انجام دهد. اگر زمان رفتن به باشگاه را ندارید حتما این ویدئو را مشاهده نمایید.

تماشای ویدیو
new video تماشای ویدیو
5

راهکاری برای لاغر شدن

04 تیر 1398

15991

چاقی بیماری هزاره ی سوم است . اختلالی که بسیاری از سایر بیماری ها از آن نشات می گیرند . اگر شما هم درگیر این مشکل هستید و تمایل دارید در زمانی کوتاه به وزن مطلوب برسید این ویدیو را از دست ندهید .

تماشای ویدیو
googel ads
شبکه های اجتماعی
نمادها
logo-samandehi
درباره ما
نوکو (نوآوری کودک) پایگاهی برای آموزش والدین و کودکان در فضای مجازی است که با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ صحیح پرورش کودک و با نگاهی آموزش محور با ارائه محتواهای با کیفیت با بیانی ساده و با استفاده از منابع علمی معتبر دنیا ، ایجاد شده است . فعالیت نوکو با تولید صدها ساعت ویدئو برای آموزش مطالب مورد نیاز والدین از دوره بارداری تا نوجوانی ، و همچنین آموزش و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان آغاز شده است .